REKLAMA

Rozpoczyna się Tubądzin Design Days

ps | 18 maj 2016 08:54 0
Dorota Koziara i Alessandro Mendini będą gośćmi specjalnymi wydarzenia Tubądzin Design Days. Fot. Materiały prasowe

Alessandro Mendini mistrz światowego designu oraz Dorota Koziara autorka nowych kolekcji dla Grupy Tubądzin otworzą Tubądzin Design Days Polska 2016.

10 czerwca br., w unikalnych wnętrzach wrocławskiego Ratusza, odbędzie się wielka inauguracja cyklu inspirujących spotkań dla projektantów, architektów, mediów i ekspertów, czyli Tubądzin Design Days 2016. Gościem specjalnym będzie Alessandro Mendini – światowej sławy włoski projektant i architekt oraz Dorota Koziara projektant, art. dyrektor, ekspert w dziedzinie designu.

Alessandro Mendini towarzyszyć będzie wydarzeniu na zaproszenie Doroty Koziara, jednej z najwybitniejszych polskich projektantek, art. dyrektora, eksperta w dziedzinie designu.

Projektantka, której główna siedziba studia  jest w Mediolanie przez 10 lat współpracowała z Alessandro Mendinim oraz Atelier Mendini, będzie osobowością tegorocznej edycji projektu TDD w ramach której zaprezentuje nowe kolekcje swojego autorstwa dla producenta.

Jako autorytet w dziedzinie designu weźmie udział we wszystkich 7 spotkaniach w największych miastach w Polsce. Z TDD odwiedzi kolejno: Wrocław, Gdynię, Poznań, Rzeszów, Białystok, Kraków i Warszawę. Opowie o współpracy z Grupą Tubądzin, swoich inspiracjach oraz idei przyświecającej tworzonym przez nią, autorskim kolekcjom.

W każdym spotkaniu weźmie udział ponad 100 uczestników. Spotkania Tubądzin Design Days to możliwość udziału w szerokich dyskusjach na tematy związane z projektowaniem. Możliwość wysłuchania merytorycznych wystąpień i prezentacji. Wśród nich prezentacja kolekcji, będącej owocem kolejnego sezonu współpracy z Maciejem Zieniem.

Tubądzin Design Days, to projekt ściśle sprzężony z trwającym projektem Tubądzin Design Awards, którego idea łączy w sobie elementy nieustannych inspiracji, kreatywnych konkursów, rozwoju kariery oraz pasjonujących spotkań branżowych. To wszystko składa się na zupełnie nową jakość, dzięki której firma chce doceniać polskich projektantów, dawać im możliwość bezpośredniego kontaktu z największymi osobowościami i guru w dziedzinie designu oraz promować rodzime wzornictwo pod hasłem „inspirują nas najlepsi”.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!