REKLAMA

Rusza druga edycja festiwalu „Zaprojektowani”

ps | 02 lis 2015 09:06 0
Organizatorzy chcą pokazać, że wszyscy, dla których losy i rozwój miast – ich wygląd, architektura, a także stan czystości, są ważne, mogą zmieniać przestrzeń miasta, czyniąc ją bardziej przyjazną, komfortową i estetyczną. Fot. Plakat prasowy

Targi designu, bogata oferta warsztatów, spotkań z ekspertami z Polski i z zagranicy to pokrótce streszczenie imprezy dla amatorów architektury i designu, która odbędzie się w dniach 6 – 8 listopada 2015 roku w Krakowie.

Krakowskie Spotkania z Dizajnem to festiwal skupiający środowisko polskich projektantów i producentów. Pierwszą edycję imprezy odwiedziło kilka tysięcy uczestników. W tym roku, w ciągu trzech dni odbędą się wystawy, warsztaty, spotkania z wybitnymi specjalistami z zakresu projektowania wnętrz i wzornictwa oraz targi, podczas których swoją ofertę przedstawi ok. 100 polskich projektantów, architektów wnętrz i firm zajmujących się szeroko rozumianym wzornictwem. Organizatorzy, Krakowskie Szkoły Artystyczne, podczas tej edycji chcą także stworzyć platformę wymiany myśli między młodymi kreatywnymi a światem biznesu.

7 listopada wyselekcjonowana grupa blogerów wnętrzarskich weźmie udział w specjalnych warsztatach fotograficznych, na których pod okiem eksperta i przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, będzie rozwijać umiejętności wizualnego prezentowania wystroju wnętrz.

W programie odbędzie się między innymi debata „MIKROarchitektura – MAKSIspołeczeństwo”, organizowana w ramach inicjatywy „Nie olewamy miasta”. Debata ma zwrócić uwagę nie tylko architektów i osób zaangażowanych, ale przede wszystkim mieszkańców, na kwestię przestrzeni miejskiej, jej architektury oraz istotności oddolnych inicjatyw. Organizatorzy chcą pokazać, że wszyscy, dla których losy i rozwój miast – ich wygląd, architektura, a także stan czystości, są ważne, mogą zmieniać przestrzeń miasta, czyniąc ją bardziej przyjazną, komfortową i estetyczną.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!