REKLAMA

Rusza konkurs Prime Property Prize 2017. Nagrodzimy także za architekturę i design

Redakcja Archiconnect.pl | 02 lip 2017 20:05 0
Fot. PTWP

Jakie obiekty i wnętrza w ostatnim roku wyznaczyły nowe trendy w architekturze i designie? Które projekty i firmy miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych? Rusza szósta edycja konkursu Prime Property Prize 2017, którego organizatorem jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2017.

W plebiscycie wyłonimy firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku po raz pierwszy nagrodzimy w kategoriach Przestrzeń komercyjna oraz Doradca Roku.

ZOBACZ RELACJĘ Z UBIEGŁOROCZNEJ GALI PRZYZNANIA NAGRÓD PRIME PROPERTY PRIZE

Wręczenie nagród Prime Property Prize 2017 odbędzie się podczas uroczystej gali, będącej podsumowaniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2017, zaplanowanej w dniach 25-26 września 2017 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

Zapraszamy do zgłaszania nominacji z opisem inwestycji oraz krótkim uzasadnieniem na adres: nagrody@propertynews.pl (formularz zgłoszeniowy poniżej)

Nagradzamy w 12 kategoriach:

- Architektura – nagroda portalu Propertydesign.pl - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

- Przestrzeń komercyjna - nagroda portalu Propertydesign.pl - nagrodzimy przestrzenie komercyjne (biurowe, handlowe, usługowe, hotelowe i gastronomiczne) za dobry design, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, oryginalne i funkcjonalne wyposażenie, nowoczesne technologie. Weźmiemy pod uwagę wnętrza, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort pracowników i klientów. Nagroda trafi do projektów, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

- Zielony Budynek - nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wybudowanym według zasad budownictwa ekologicznego oraz zrównoważonego rozwoju, wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania w tym zakresie, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017.

- Człowiek Roku Propertynews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.

- Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.

- Najemca Roku – nagroda jest przyznawana za wyznaczanie nowych trendów na rynku najemców centrów handlowych, aktywność poprzez rozwój sieci salonów i dokonywane w niej zmiany, działania marketingowe, a także wizerunek w branży.

- Miasto Przyjazne Inwestorom – nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.

- Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym centrom handlowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2016 – wrzesień 2017. Ocenie podlegają jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!