REKLAMA

Ruszyła budowa II linii metra

Redakcja Propertydesign.pl | 14 lis 2016 11:25 0
Stacja Targówek, fot. UM Warszawa

Firma Budner została generalnym wykonawcą budowy stacji C17 (Targówek ul. Ossowskiego/Pratulińska) z I etapu II linii metra w Warszawie. Na zlecenie Warszawy spółka rozpoczęła prace 17 października br. a jej zakończenie zaplanowano na 20 maja 2017 r.

Budner  będzie odpowiedzialny za wykonanie płyt: fundamentowej (wraz z izolacją)  i  pośredniej oraz rusztu belkowego na gruncie, stropowej na gruncie wraz z izolacją, wykonanie wykopów podstropowych wraz  z odwodnieniem.

I etap realizacji odcinka wschodnio-północnego dotyczy szlaku rozpoczynającego się za stacją C15 (Dworzec Wileński) do torów odstawczych za stacją C18 (Trocka). Przy budowie stacji będzie pracować 120 osób. - Jesteśmy dumni z wygranego przetargu na budowę stacji C17. Świadczy to o tym, iż doświadczenie inżynieryjne oraz dotychczasowe sukcesy w realizacji skomplikowanych budów, mają istotne znaczenie przy wyborze partnera w tak ważnej dla każdego warszawiaka inwestycji  jaką stanowi II linia metra - komentuje Jarosław Brzozowski, członek zarządu i dyrektor produkcji Budner.

PRZECZYTAJ CAŁĄ WIADOMOŚĆ TU

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!