REKLAMA

Salon Elements w Bielsko-Białej zaprasza projektantów!

Redakcja | 06 wrz 2016 00:00 0

Salon Elements w Bielsko-Białej znajduje się przy ul. Piekarskiej 20. To miejsce inspiracji i pracy stworzone z myślą, by wyzwania architekta były tylko przyjemnością.

Salon Elements w Bielsko-Białej znajduje się przy ul. Piekarskiej 20. To miejsce inspiracji i pracy stworzone z myślą, by wyzwania architekta były tylko przyjemnością.

Zapraszamy do świata Elements, gdzie na powierzchni blisko 200 mkw prezentujemy nowoczesne rozwiązania techniki sanitarnej.

Elements to nie tylko łazienki – nasi eksperci doradzą również w temacie techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, systemów instalacyjnych oraz uzdatniania wody.

TYLKO  NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA!

W ELEMENTS znajdziesz wyjątkowy wybór tego, co stanowi o komforcie w Twoich czterech kątach. Szeroki wachlarz produktów daje pewność, że wybierasz spośród najlepszych, a każdy z nich odpowiada Twoim preferencjom. Tu znajdziesz zwycięzców Design Awards, nowości, bestsellery,   produkty rekomendowane przez naszych ekspertów oraz takie, w których relacja jakości do ceny jest optymalna.

Jeśli oczekujesz profesjonalnej obsługi odwiedź nasz salon przy ul. Piekarskiej 20 lub skontaktuj się z nami.

Elements to również wystawa, więc jeśli to wszystko już masz – zajrzyj po prostu by podziwiać i smakować…

Kawę podajemy przepyszną :-)

Znajdź nas

ELEMENTS BIELSKO-BIAŁA

ul. Piekarska 20 
43-300 Bielsko-Biała

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!