REKLAMA

Salon ELEMENTS w Bydgoszczy: więcej niż salon łazienek

Redakcja Archiconnect.pl | 01 sie 2016 11:55 0

Jeszcze nigdy droga do nowej łazienki nie była tak prosta. To dlatego, że twoja nowa łazienka jest naszym celem.

Wszystkich architektów z województwa kujawsko-pomorskiego zachęcamy do odwiedzin salonu ELEMENTS w Bydgoszczy. Na 460 m2 znaleźć można wszystko, co potrzebne do urządzenia nowoczesnej łazienki i nie tylko.

Salon znajduje się przy ul. Frankego 1, na terenie Bydgoskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego. Do dyspozycji architektów i ich klientów jest aż 50 boksów łazienkowych, które prezentują najmodniejsze i najnowocześniejsze łazienkowe trendy i rozwiązania.

Salon zapewnia profesjonalną i kompleksową sprzedaż wyposażenia łazienek. Jego atutem jest na pewno jakość obsługi, kompleksowe doradztwo, indywidualne podejście do klienta i rzetelny serwis - cechy, które zarówno architekci, wykonawcy, jak i klienci indywidualni, zaczynają naprawdę doceniać. W portfolio produktów salonu znajdują się: ceramika, meble, armatura, wanny, brodziki, kabiny, akcesoria łazienkowe, lustra, odpływy liniowe czołowych marek, jak: Vigour, SanitaLine, Vado, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Ess, Geberit, Kessel.

W ofercie salonu znajdują się również kompleksowe rozwiązania ogrzewania energooszczędnego, odnawialnych źródeł energii, systemów instalacji, klimatyzacji, wentylacji i uzdatniania wody. 

Profesjonaliści w salonie ELEMENTS zapewniają fachowe doradztwo, dostawę pod wskazany adres oraz pomoc ekspertów w zakresie projektowania i montażu.

Marka ELEMENTS jest partnerem serwisu Archiconnect.pl

Przyjdź i przekonaj się. Zapraszamy!
http://www.elements-show.pl/bydgoszcz

ELEMENTS - ŚWIAT PEŁEN EMOCJI

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!