REKLAMA

Salon Elements w Toruniu zaprasza architektów i projektantów

Redakcja Archiconnect.pl | 26 sie 2016 12:13 0

Dobry adresem na mapie Torunia dla architektów i projektantów jest salon ELEMENTS w Toruniu. Zobaczcie, czym wyróżnia się spośród innych sklepów!

Salon Elements w Toruniu mieści się przy ul. Chrzanowskiego 23. Nowoczesny showroom o powierzchni ok. 200 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bielawy (w pobliżu Makro) w swojej ofercie ma wszystko, co pomoże stworzyć nowoczesny wystrój łazienki. Zobacz, jak zróżnicowana i spersonalizowana może być aranżacja łazienki.

Eksperci Elements z Torunia zapewniają kompleksową i profesjonalną sprzedaż wyposażenia łazienek, nowoczesnej techniki grzewczej, instalacji, wentylacji, klimatyzacji oraz uzdatniania wody. Salon ELEMENTS w Toruniu oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów renomowanych marek. Różnorodność oferty zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czego potrzebują architekci i projektanci wnętrz? Szerokiej oferty, renomowanych marek, a przede wszystkim profesjonalnej obsługi, kompleksowego doradztwa, indywidualnego podejścia do klienta i możliwości personalizacji oferty. To wszystko znaleźć można w salonie Elements w Toruniu. Na takie aspekty zwraca uwagę także coraz więcej klientów indywidualnych, dlatego salon przy u. Chrzanowskiego to miejsce odpowiednie także i dla nich. Zapewnia to fachowa pomoc ekspertów w zakresie doboru, projektowania i montażu.

Marka ELEMENTS jest partnerem serwisu Archiconnect.pl

Przyjdź i przekonaj się. Zapraszamy!
http://www.elements-show.pl/torun

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!