REKLAMA

Seminarium: Miedź w architekturze

RZ | 24 wrz 2015 13:41 0
Miedz w architekturze. Spotkanie adresowane jest do architektów, designerów, inwestorów i wszystkich tych, którzy interesują się współczesną architekturą. Fot. Materiały prasowe

Europejski Instytut Miedzi organizuje w Krakowie seminarium poświęcone miedzi w architekturze. Gościem specjalnym będzie Oskar Grąbczewski, główny architekt Muzeum Ognia w Żorach. Spotkanie adresowane jest do architektów, designerów, inwestorów i wszystkich tych, którzy interesują się współczesną architekturą.

Seminarium rozpocznie się w piątek 9 października br., o godzinie 11:00 w krakowskim hotelu Sheraton. Spotkanie adresowane jest do architektów, designerów, inwestorów i wszystkich tych, którzy interesują się współczesną architekturą.

Seminarium będzie miało trzech panelistów: Herberta Mocka z KME, czołowego producenta blachy miedzianej, Kazimierza Zakrzewskiego z Europejskiego Instytutu Miedzi, oraz Oskara Grąbczewskiego – głównego architekta Muzeum Ognia w Żorach.

Miedź w architekturze

Kazimierz Zakrzewski opowie o europejskim programie zastosowania miedzi w architekturze. Herbert Mock wygłosi wykład pt. „Miedź w architekturze – nowe możliwości ponadczasowego materiału”.

Oskar Grąbczewski opowie o wykorzystaniu miedzi w budynku Muzeum Ognia w Żorach.

Muzeum jest jedną z ciekawszych w Polsce realizacji architektonicznych, w których zastosowano miedź. Pawilon muzeum składa się z trzech falujących ścian połączonych przeszkleniami, które układają się w rzeźbiarską kompozycję.

Wstęp na seminarium jest wolny, konieczne jest jednak potwierdzenie przybycia. Można to zrobić telefoniczne (12 292 64 84) lub wysyłając maila na adres: potwierdzenie@meetingfactory.com 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!