REKLAMA

Skandynawski urok mieszkania w Szczecinie

Redakcja Archiconnect.pl | 30 kwi 2018 12:27 0

Bezpretensjonalne mieszkanie na osiedlu Maciejkowe Wzgórze w Szczecinie zaaranżowano w stylu skandynawskim.

Uwagę zwracają dobrze wyważone proporcje tego niewielkiego mieszkania. Znalazło się w nim wszystko to, co niezbędne rodzinie z małym dzieckiem. Jednocześnie klasyczne M3 pozwala poczuć przestrzeń, ponieważ nie jest przeładowane meblami, bibelotami itp.

Jasne i stonowane kolory ścian, podłóg i mebli wprowadzają pozytywny nastrój. Dodatki w ciepłych pastelowych barwach nadają przytulności i budują rodzinny klimat. Strefę kuchni wyznacza podłoga w kolorze grafitowym, zdecydowanie odcinająca się od jasnych drewnianych desek podłogi w salonie. Szare płytki pojawiają się też na ścianie ponad blatem roboczym. Prosta biała zabudowa otwartej kuchni dobrze komponuje się z aranżacją salonu, dając wrażenie przestrzenności i lekkości.

Z salonu prowadzi też wyjście na niewielki choć pełen uroku balkon. Zaaranżowana dla dwojga przestrzeń z dużą ilością zieleni czyni go idealnym miejscem do wypicia porannej kawy lub do relaksu po ciężkim dniu.

Realizacja Agnieszki Romańczyk (ArchDesign) zdobyła 1. miejsce w konkursie Studia Dobrych Rozwiązań „Dobrze Mieszkaj – Najlepsze Projekty” - edycja zachodniopomorska.

Zobacz inne projekty nagrodzone w konkursie!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!