REKLAMA

Stawiamy na rozwój i wzmacnianie partnerskiej współpracy z ekspertami

Studio Dobrych Rozwiązań | 08 lis 2016 11:29 0
SDR Warszawa 25.10.2016. Małgorzata Suska, Kierownik salonu Elements w Warszawie (ul. Cieślewskich 44). / Fot. Arkadiusz Kaczanowski

Studio Dobrych Rozwiązań po raz drugi odwiedziło Warszawę, goszcząc liczne grono projektantów i architektów z Mazowsza. Zainteresowanie tej grupy branżowej było tak duże, że z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość o możliwości spotkania się z nią po raz drugi w tym roku - mówi Małgorzata Suska, Kierownik salonu Elements w Warszawie (ul. Cieślewskich 44).

Partnerem Strategicznym tego spotkania tym razem był salon ELEMENTS mieszczący się w Warszawie na ul. Cieślewskich 44. Podczas spotkania podkreśliliśmy swoją gotowość do podejmowania najambitniejszych wyzwań.

Studio Dobrych Rozwiązań dało nam możliwość przedstawienia filozofii działania naszych salonów. Elements - to rozwój i wzmacnianie partnerskiej współpracy rynkowej z ekspertami czyli z projektantami, architektami i wykonawcami. Takie współdziałanie gwarantuje kompleksowy serwis dla konsumenta - od projektu, poprzez doradztwo do realizacji. Genialnie proste z Ekspertami Elements to nasze motto.

Elements to nie tylko łazienka szyta na miarę - to centrum kompetencji wszystkich branż, także ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji czy uzdatniania wody na odnawialnych źródłach energii kończąc.

Elements w regionie mazowiecko-podlaskim to 3 profesjonalne salony, z bogatym asortymentem produktów renomowanych producentów, gdzie w komfortowych warunkach Doradcy Elements wsłuchają się w potrzeby każdego klienta i przygotują kompleksową ofertę.

Tłumnie przybyłym architektom i projektantom wnętrz zaprezentowaliśmy najnowszą kolekcję wyposażenia łazienki marki VIGOUR white, która dostępna jest w sprzedaży tylko w sieci naszych salonów w całej Polsce. To marka czerpiąca inspirację z najnowszych światowych trendów. To kompletna i spójna kolekcja produktów wyposażenia łazienki która sprawia, że projektowanie przestrzeni kąpielowej staje się znacznie prostsze. Projektanci kolekcji przemyśleli i dopracowali ideę VIGOUR white co do najmniejszego szczegółu. Dowodem na to jest przyznana nagroda Plus X Award.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i gorąco zachęcamy do odwiedzin naszych salonów. Tam, mamy nadzieję, przekonają się Państwo o bogactwie świata Elements.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!