REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań pierwszy raz w Bydgoszczy! Zapraszamy na szkolenie

Studio Dobrych Rozwiązań | 28 paź 2016 12:22 0
940x630.jpg

Studio Dobrych Rozwiązań po raz pierwszy odwiedzi kujawsko-pomorskie. Zapraszamy 16 listopada do Bydgoszczy na spotkanie z dobrym wzornictwem, oryginalnymi pomysłami oraz cenionymi architektami, których prace inspirują całą branżę. Zajmujecie się fachowo projektowaniem wnętrz? Musicie tam być!

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Studio Dobrych Rozwiązań jest miejscem dla Was, specjalistów od tworzenia pięknych wnętrz!

Podczas bydgoskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem łazienek,kuchni oraz strefy dziennej,

- unikalnych materiałach wykończeniowych i konstrukcyjnych,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Na bydgoskie spotkanie zaprosiliśmy Piotra Rytlewskiego, właściciela pracowni architektonicznej PRAPA, autora wielu projektów architektury i wnętrz, specjalistę od projektowania przestrzeni relaksu i SPA. Jego wykład na pewno będzie dla Was bardzo inspirujący!

Uzupełnieniem eksperckich wykładów będzie fachowa prezentacja innowacyjnych produktów z zakresu wyposażenia i aranżacji wnętrz przygotowana przez Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań: Partnera Strategicznego - sieć salonów Elements, Partnera Głównego – Ceramikę Paradyż oraz Partnerów – firmy CAD Projekt K&A, Du Pont, Kratki, Peka, Pergo, Ruke oraz Archicad.

W programie ponadto konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze, ul. Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz (Sala Wiosna)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

16 listopada 2016 r., rejestracja czynna od godz. 9:30. Początek spotkania: godz. 10.

PROGRAM SPOTKANIA

9.30 Rejestracja
10.00 Powitanie gości
10.10 Wykład gościa specjalnego: Piotra Rytlewskiego, właściciela pracowni architektonicznej PRAPA, autora wielu projektów architektury i wnętrz, specjalisty od  projektowania przestrzeni relaksu i SPA
10.30 Prezentacja Partnera Strategicznego Elements: „ELEMENTS – Świat pełen emocji. VIGOUR white – TWOJA ŁAZIENKA / TWOJA OSOBOWOŚĆ / TWÓJ STYL” 
11.30 Prezentacja Partnera Głównego: Sensowna podróż – nowe kolekcje płytek wielkoformatowych 75x75 cm od Ceramiki Paradyż
12.00 Ruke – Nowa Strona Lustra
12.20 Przerwa kawowa
12.40 ARCHICAD - narzędzie do modelowania dobrych wnętrz
13.00 Kratki - Tworzymy Ciepłą Atmosferę
13.20 Funkcjonalna kuchnia z marką Peka
13.40 Pergo – podłogi na co dzień
14.00 Przerwa kawowa
14.20 CAD projekt K&A: Poznaj CAD Decor PRO i przekonaj się jak efektownie i szybko możesz projektować
14.40 DuPont™ Corian® – nieograniczone możliwości projektowe i gwarancja najwyższej jakości.
15.00 Marka architekta wnętrz - jak nią zarządzać w mediach społecznościowych – wykład Michała Dmitrowicza, head of social media team w Ströer Digital Media
15.30 Lunch

REJESTRACJA

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest dokonanie rejestracji do dnia 15 listopada na stronie http://www.sdr2016.pl/2016/pl/zarejestruj-sie/73/.

Dołącz do wydarzenia!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!