REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań prosto z Białegostoku

Redakcja Archiconnect.pl | 06 paź 2014 13:29 0

Już po raz drugi prezentowaliśmy najnowsze trendy, które zdominują łazienki i kuchnie w najbliższych latach. Tym razem gościliśmy architektów i projektantów wnętrz na spotkaniu pod hasłem Studio Dobrych Rozwiązań, które odbyło się 2 października br. w Białymstoku.

Studio Dobrych Rozwiązań (SDR) to inicjatywa zorganizowana wspólnie przez redakcję magazynu „Łazienka” oraz pisma „Świat Łazienek i Kuchni”. Nasz portal Archiconnect.pl objął patronatem medialnym tę imprezę. W trakcie tego spotkania architekci i projektanci wnętrz mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami dotyczącymi projektowania wystroju wnętrz łazienek i kuchni.

Premierowa edycja Studia Dobrych Rozwiązań odbyła się w czerwcu tego roku w Warszawie. Po wakacjach ponownie zaprosiliśmy architektów i projektantów na spotkanie z tego cyklu. Tym razem do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Udział w SDR wzięło 60 architektów oraz projektantów wnętrz – głównie z Białegostoku. Choć gościliśmy również osoby, które przyjechały z innych miast województwa podlaskiego np. Ełku czy Suwałk.

  • SDR w liczbach i nie tylko

    Pomysł na zorganizowanie Studia Dobrych Rozwiązań narodził się po tegorocznych targach iSalonie w Mediolanie we Włoszech. W tym roku bowiem odbyły się na nich wielkie wystawy: łazienkowa (Del Bagno) oraz kuchenna (Eurocucina). Na Studio Dobrych rozwiązań w Białymstoku przybyło  60 architektów oraz projektantów wnętrz. Swoje produkty zaprezentowało 6 firm związanych z branżą łazienkową i kuchenną. Dodatkowo odbyło się 9 prezentacji, w tym dotyczące: trendów łazienkowych  targów Salone Internazionale del Bagno oraz Cersaie 2014; trendy kuchenne z targów EuroCucina 2014 oraz promocji w medich społecznościowych.

Trendowe łazienki
Z najnowszymi trendami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku uczestnicy spotkania mogli zapoznać się podczas prezentacji - przedstawicielek obu redakcji organizujących spotkanie oraz reprezentantów 6 partnerskich firm. 

Na program Studia Dobrych Rozwiązań złożyły się dwa bloki prezentacji. Pierwszy z nich otworzyło wystąpienie dotyczące najnowszych łazienkowych trendów z tegorocznych targów iSaloni oraz Cersaie. Opowiedziała o nich Anna Raducha-Romanowicz, redaktor prowadząca magazynu „Łazienka”.

W pierwszym bloku prezentacji znalazło się również wystąpienie Marka Piosika, członka zarządu Kaldewei Polska. Również on podkreślił współpracę firmy z uznanymi projektantami przedmiotów użytkowych. Przedstawił też zalety produktów firmy – wanien i brodzików. Ich odporność na zadrapania czy wysokie temperatury osobiście i obrazowo udowadniał w trakcie prezentacji.

  • Dotrzeć do klienta

    Marek Piosik, członek zarządu w Kaldewei Polska
     
    Projektanci wnętrz i architekci, urządzając takie wnętrza jak łazienka, w dużej mierze współdecydują o doborze ich wyposażenia. Dlatego tym bardziej cieszę się, że byliśmy na spotkaniu Studio Dobrych Rozwiązań. Uczestnicy mogli zapoznać się z naszą ofertą i przekonać, że wyposażenie łazienkowe Kaldewei wyróżnia się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale też oferuje bogate wzornictwo, zgodne z najnowszymi trendami.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!