REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań – spotkanie dla architektów i projektantów [zaproszenie]

Mariusz Golak | 04 cze 2014 13:36 0
005166_r0_940.jpg

25 czerwca br. spotykamy się, by porozmawiać, jak projektować dobre i funkcjonalne łazienki oraz kuchnie. Już dziś zarejestruj się na spotkanie! Liczba miejsc ograniczona.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych najnowszymi trendami w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni. 

Program spotkania powstał na skutek analizy potrzeb projektantów poszukujących fachowej wiedzy oraz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie umożliwiłoby podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów.

Termin: 25 czerwca 2014 r. 

Miejsce: Skwer – filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60a (obok pomnika A.Mickiewicza), Warszawa.

Rejestracja: www.archiconnect.pl

Na bieżąco z trendami

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do zastosowania w łazienkach i kuchniach, pokazywanymi na mediolańskich targach iSaloni 2014, poznać nowości oferowane na naszym rynku oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Oprócz informacji dotyczących najnowszych produktów i technologii do łazienek i kuchni, architekci i projektanci będą również mogli dowiedzieć się, jaki skutecznie mogą  prezentować i promować swoją działalność w mediach społecznościowych, aby pozyskać nowych klientów. 

Program spotkania:

- 9.30-10.00 – rejestracja uczestników,
- 10.10-10.30 – trendy łazienkowe z targów Salone Internazionale del Bagno 2014
Anna Raducha-Romanowicz, redaktor magazynu „Łazienka”,
- 10.30-11.30 – dobre rozwiązania do łazienek i kuchni wg producentów – prezentacje firm
- 11.30-12.00 przerwa kawowa,
- 12.00-12.20 – trendy kuchenne z targów EuroCucina 2014, 
Małgorzata Nietupska, redaktor naczelna „Świata Łazienek i Kuchni”,
- 12.20-13.20 – dobre rozwiązania do łazienek i kuchni wg producentów – prezentacje firm,
- 13.20-13.40 – promocja w mediach społecznościowych - wykład,
- 13.40-14.00 – konkurs z nagrodami,
- 14.00-15.00 – lunch.

Konkurs z nagrodami: wśród nagród będzie m.in. 3-miesięczny klucz czasowy do CAD Decor PRO ze wszystkimi dodatkami i modułami dodatkowymi. Nagrodę ufundował Partner wydarzenia CAD Projekt K&A.

Organizatorem spotkania jest „Świat Łazienek i Kuchni” – jedyny na polskim rynku prasy wnętrzarskiej magazyn w całości poświęcony urządzaniu, dekorowaniu oraz wyposażaniu kuchni i łazienek oraz branżowy magazyn „Łazienka” - pismo, które nieprzerwanie od 18 lat na swych łamach opisuje i analizuje najbardziej aktualne trendy i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność rejestracji.

Partnerzy

cad faber

kludi peka pfleiderer
purmoriho 

Fundator nagrody w konkursie

aquaphor

Organizatorzy


Patron
0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!