REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy - zobacz relację z wydarzenia

Redakcja Archiconnect.pl | 05 marz 2018 15:30 0

Za nami pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Wzięło w nim udział ponad 100 projektantów i architektów wnętrz. Poniżej zamieszczamy relację z Bydgoszczy.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Na pierwsze w 2018 roku spotkanie zaprosiliśmy 28 lutego architektów i projektantów wnętrz do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Frekwencja dopisała  - z oferty Studia Dobrych Rozwiązań skorzystało ponad 100 uczestników - projektantów i architektów wnętrz. Mogli oni nie tylko posłuchać ciekawych wystąpień, ale i odwiedzić stoiska naszych partnerów: marki Cerrad (partner główny) oraz Cad Decor K&A, Finishparkiet, Mochnik i Ruke. 

Dowiedz się więcej na temat Studio Dobrych Rozwiązań

Spotkanie otworzył wykład Artura Sieczki, specjalisty ds. szkoleń marki Cerrad, który przybliżył uczestnikom możliwości, jakie dają płytki  wielkoformatowe (160x320) tego producenta oraz przedstawił propozycje zastosowań płytek naśladujących drewno, beton czy cegłę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Agnieszka Golub, key account marki Ruke, opowiedziała o możliwościach i nowych rozwiązaniach w zakresie luster personalizowanych z oferty tej firmy - zainteresowaniem cieszyły się nie tylko rozwiązania w zakresie akcesoriów, ale i szerokie możliwości, jakie daje oświetlenie LED. O oczekiwaniach klientów w temacie szkła we wnętrzach, a także ofercie firmy Mochnik opowiedział następnie Dariusz Jędrzejczak, szef działu handlowego i marketingu firmy Mochnik, który przedstawił ofertę i nowości w zakresie szkła lakierowanego Colorimo oraz szklanych drzwi, balustrad, luster, schodów, podłóg czy okładzin ściennych Glasimo.

Jednym z ekspertów spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań był również Tomasz Hejankowski, trener i specjalista social media, założyciel Social Room. Podzielił się z uczestnikami wiedzą, jak kreować markę architekta w social media, jak efektywnie prowadzić profile marki na Facebooku, w jaki sposób umiejętnie inwestować w reklamę w social media, aby pozyskiwać więcej klientów. 

Na scenie Studia Dobrych Rozwiązań wystąpił także Leszek Kopiczyński, prezes firmy Finishparkiet, który opowiedział, w jaki sposób produkowane są wyjątkowe podłogi drewniane tej firmy. Z kolei Małgorzata Kubaczewska, reprezentująca firmę Cad Projekt K&A opowiedziała o nowych rozwiązaniach i możliwościach, jakie daje najnowszy program do projektowania  CAD Decor PRO. 

W trakcie spotkania Studia Dobrych Rozwiązań została też rozstrzygnięta pierwsza edycja konkursu Dobrze Mieszkaj - Najlepsze Projekty. Projektanci wnętrz z województwa kujawsko-pomorskiego uczestniczący w Studio Dobrych Rozwiązań zgłaszali w nim swoje najciekawsze realizacje. Jury, w skład którego weszła redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj i Świat Łazienek i Kuchni, portali Archiconnect.pl i Propertydesign.pl nagrodziła trzy projekty: Elizy Polakiewicz (1. miejsce), Katarzyny Małkiewicz (2. miejsce) oraz Marty Piórkowskiej-Paluch (3. miejsce). 

Na koniec spotkania na scenie Studia Dobrych Rozwiązań wystąpił gość specjalny - Jimi Ogden, prowadzący na antenie HGTV program "Meble OdNowa". Jego prezentacja i przedstawiane przez niego projekty mebli, lamp i akcesoriów "z odzysku" cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród uczestników Studia Dobrych Rozwiązań. 

Zarejestruj się na kolejne spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!