REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań w Łodzi - o łazienkowych trendach

redakcja Archiconnect.pl | 18 maj 2017 12:46 0

Po rocznej przerwie Studio Dobrych Rozwiązań ponownie zawitało do Łodzi. 11 kwietnia opowiadaliśmy o tym jakie trendy będą rządzić projektowaniem łazienek oraz pokazaliśmy ciekawe rozwiązania do wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl warsztatów dedykowanych osobom zajmującym się projektowaniem wnętrz. Odbywa się w całej Polsce i jest miejscem prezentacji technologii, produktów, nawiązywania biznesowych relacji oraz dyskusji o współczesnych trendach w projektowaniu wnętrz. Do Łodzi wydarzenie zawitało po raz drugi – tym razem na szkolenie zaprosiliśmy ponad 50 projektantów i architektów.

Spotkanie otworzyła prezentacja Arkadiusza Kaczanowskiego, dziennikarza magazynu Łazienka oraz portalu PropertyDesign.pl, który opowiedział jakie trendy i rozwiązania będą decydowały o projektowaniu wnętrz łazienkowych. Swoje prognozy stworzył na podstawie analiz, obserwacji i wywiadów jakie przeprowadził z producentami podczas targów ISH 2017.

Dariusz Jędrzejczak, pokazał unikalne i niezwykle szerokie zastosowania jakie oferuje szkło Colorimo we wnętrzach i architekturze. Pokazał też nowość w ofercie marki – szklane płytki.

Kamil Sykut, reprezentujący markę Ruke, to z kolei ekspert od luster łazienkowych – w swoim wystąpieniu opowiedział jak ten element wyposażenia wnętrz może być wyjątkowym uzupełnieniem nowoczesnej, funkcjonalnej łazienki.

Przemysław Witoński z firmy Pergo pokazał jak trwałe i wytrzymałe na ekstremalną eksploatację są podłogi tej marki – podzielił się również przykładami praktycznych wdrożeń podłóg winylowych we wnętrzach komercyjnych.

Po przerwie Aleksandra i Joanna Biskupiak, reprezentujące firmę Freedom Nieruchomości, opowiedziały jak praca projektanta może być istotnym czynnikiem podnoszącym wartość i atrakcyjność oferty wnętrza na rynku nieruchomości i wynajmu,

Anna Spalony, reprezentująca firmę CAD Projekt K&A zaprezentowała nowości w ofercie firmy – w tym rozwiązania wprowadzające rzeczywistość wirtualną w świat projektowania

Magdalena Kolanowska z sieci salonów Elements pokazała ofertę marki Vigour White oraz udowodniła, że nowoczesny salon to miejsce, które podnosi efektywność pracy projektanta.

W Łodzi zadebiutowała też podczas Studia Dobrych Rozwiązań firma Franke – Rafał Derecki pokazał szerokie spektrum oferty kuchennej tego producenta.

O profesjonalnych systemach podpodłogowych OBO Bettermann do prowadzenia instalacji elektrycznych w budownictwie domowym, biurowym i publicznym opowiadała z kolei Magdalena Stankiewicz.

Doświadczony projektant, Wojciech Wycichowski z kolei podzielił się swoimi doświadczeniami z pracy z Archicadem oraz pokazał jakie nowości przyniesie kolejna edycja tego oprogramowania.

Na zakończenie spotkania Michał Dmitrowicz, head of social media team w Ströer Digital Media, opowiedział jak profesjonalnie dbać o markę osobistą architekta wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to okazja do spotkania się w kameralnym gronie, zawierania nowych znajomości biznesowych oraz rozwoju swojego warsztatu. W tym roku spotkamy się w 16 innych miastach – najbliższe już 20 kwietnia w Katowicach oraz 26 kwietnia w Warszawie.

Więcej szczegółów wkrótce na na www.sdr2017.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!