REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań w Opolu. Zobacz galerię zdjęć

Redakcja Archiconnect.pl | 28 marz 2017 10:34 0

Pierwsze szkolenie w ramach Studia Dobrych Rozwiązań w Opolu to była solidna dawka wiedzy. 21 marca spotkaliśmy się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, by podzielić się dobrymi praktykami i rozwiązaniami z zakresu projektowania wnętrz i architektury.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl warsztatów dedykowanych osobom zajmującym się projektowaniem wnętrz. Odbywa się w całej Polsce i jest miejscem prezentacji technologii, produktów, nawiązywania biznesowych relacji oraz dyskusji o współczesnych trendach w projektowaniu wnętrz. Do Opola wydarzenie zawitało po raz pierwszy – nasz debiut w tym mieście przyciągnął około pięćdziesięciu uczestników.

Spotkanie otworzyła prezentacja Partnera Głównego spotkania – sieci salonów Elements. Dariusz Idzi opowiedział o koncepcji działania salonów, a Małgorzata Jankowska pokazała jak wyglądać będize nowy, powstający w Opolu salon tej sieci. Prezentację uzupełnił wykład Katarzyny Rzehak, krytyka designu, ekspertki od trendów wzorniczych, która opowiedziała o znaczeniu wzornictwa dla jakości przestrzeni oraz oceniła jak seria Vigour wpisuje się we współczesne trendy projektowania przestrzeni łazienek.

Kamil Sykut, reprezentujący markę Ruke, to z kolei ekspert od luster łazienkowych – w swoim wystąpieniu opowiedział jak ten element wyposażenia wnętrz może być wyjątkowym uzupełnieniem nowoczesnej, funkcjonalnej łazienki.

Marcin Pietrzyk reprezentujący firmę CAD Projekt K&A zaprezentował jak za pomocą nowoczesnego oprogramowania można skrócić czas pracy i podnieść efektywność wykonywanych podczas projektowania czynności.

W trakcie przerwy uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się bliżej z rozwiązaniami Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań. Była to też doskonała sposobność do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Po przerwie uczestnicy spotkania mieli okazję wejrzeć do warsztatu doświadczonych projektantów realizujących zaawansowane projekty. Dr Karolina Janczy opowiedziała o projektach i zasadach działania swojej pracowni JanczyArt Design. Z kolei Magdalena i Krzysztof Rakowscy z opolskiej pracowni Architektonika opowiedzieli o niuansach pracy nad rozległą rezydencją, która właśnie powstaje pod ich okiem.

O zaletach i zaawansowanych możliwościach modelowania wnętrz w programie Archicad opowiedział z kolei Michał Pietrucha.

Na zakończenie spotkania Michał Dmitrowicz, head of social media team w Ströer Digital Media, opowiedział jak profesjonalnie dbać o markę osobistą architekta wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań to okazja do spotkania się w kameralnym gronie, zawierania nowych znajomości biznesowych oraz rozwoju swojego warsztatu. W tym roku spotkamy się w 16 innych miastach – najbliższe już 28 marca w Toruniu oraz 11 kwietnia w Łodzi.

Więcej szczegółów wkrótce na na www.sdr2017.pl.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!