REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań w Poznaniu właśnie trwa

Marta Pancewicz | 14 lis 2017 10:27 0

Dziś w poznańskiej Concordii Design odbywa się kolejna odsłona Studia Dobrych Rozwiązań. Przybyli architekci i projektanci wnętrz będą mieli okazję uczestniczyć w kilkunastu prezentacjach przygotowanych przez partnerów wydarzenia.

Na program dzisiejszego spotkania składa się trzynaście prezentacji przygotowanych przez partnerów poznańskiego Studia Dobrych Rozwiązań. Przedstawiciele firm: Ceramika Paradyż (partner główny), Aurora Technika Świetlna, CAD Projekt, Colorimo, Fibaro, Franke, Holz Tusche, Jung Polska, Modern Line, OBO Bettermann, Pergo, Ruke oraz SFA Poland omówią najnowsze produkty i technologie stosowane w aranżacji nowoczesnych wnętrz. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wystąpienie gościa specjalnego, którym będzie Hugon Kowalski, architekt, właściciel pracowni UGO Architecture. 

Dopełnieniem prezentacji są stoiska przygotowane przez partnerów Studia Dobrych Rozwiązań. Dają one możliwość bezpośredniego poznania omawianych materiałów i technologii, a także rozmowy ze specjalistami z poszczególnych branż. 

Studio Dobrych Rozwiązań to doskonała okazja, by poznać aktualne trendy w aranżacji wnętrz. Profesjonalne prezentacje, wymiana doświadczeń i pokaźna dawka wiedzy na temat nowości rynkowych – to najprostszy sposób na wzbogacenie zawodowego warsztatu. 

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!