REKLAMA

Studio Dobrych Rozwiązań w Warszawie - fotorelacja

Redakcja Ryneklazienek.pl | 22 cze 2016 15:12 0

Pierwsza w tym roku warszawska edycja Studia Dobrych Rozwiązań za nami! Do Stolicy przyjechaliśmy tym razem z odrobinę innym programem niż dotąd – skupiliśmy się na rozwiązaniach do strefy dziennej oraz do łazienki. Naszym gościem specjalnym była Dominika J. Rostocka.

Ponad sto osób przyszło na nasze spotkanie w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie. Do Stolicy z cyklem Studia Dobrych Rozwiązań przyjechaliśmy po raz trzeci – to tu dwa lata temu debiutowaliśmy. Spotkanie 21 czerwca było z kolei piątym już w tym roku. I podobnie jak w Lublinie czy Gdańsku – z bardzo wysoką frekwencją. Liczne grono architektów i projektantów, którzy pojawili się w Warszawie miało okazje wysłuchać prelekcji nt. trendów i nowych produktów przydatnych w aranżacji łazienek oraz strefy dziennej. Jedną z atrakcji spotkania był wykład Dominiki J. Rostockiej nt. źródeł jej inspiracji i kierunków, które aktualnie rządzą projektowaniem wnętrz.

Obszerna relacja z wydarzenia – już wkrótce. A dziś zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

Partnerzy

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!