REKLAMA

Studio Rygalik nominowane do prestiżowego Icon Awards 2014

Źródło: Icon Awards 2014 | 28 paź 2014 11:03 0
awards_3_new.jpg

Studio Tomka Rygalika zostało nominowane w kategorii Najlepsze Studio Designerskie 2014 do udziału w prestiżowym konkursie Icon Awards 2014. Zwycięzców Konkursu poznamy 4 listopada br. podczas finałowej ceremonii w londyńskim Kościele Świętej Marii w Marylebone.

Icon Awards 2014 jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów, o którego nagrody rywalizują największe pracownie architektoniczne, designerzy i projektanci z całego świata.

W konkursie wyróżniane i nagradzane są wizjonerskie projekty architektoniczne, innowacyjne produkty i nowatorskie systemy oraz technologie. 

W tym roku nominowani powalczą o nagrodę Icon Awards w 11 kategoriach (najlepszy budynek roku, najlepsze studio designerskie roku, Wnętrze roku itd.). Wśród nich znalazło się polskie Studio Rygalik, które członkowie Jury Konkursu wybrali w październiku br. do udziału w finale Icon Awards 2014. 

Zwycięzców Konkursu poznamy 4 listopada br. podczas finałowej ceremonii Icon Awards 2014 w londyńskim Kościele Świętej Marii w Marylebone.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!