REKLAMA

Szkoła Produkcji Wnętrza i Designu korzysta z wiedzy i doświadczenia firmy Uzin

Źródło: SPWiD | 27 lis 2014 09:31 0
SPWiD_logo-003.jpg

Założyciele Szkoły Produkcji Wnętrza i Designu, nawiązali współpracę z ekspertami z firmy Uzin. Studenci, dzięki zajęciom prowadzonym przez doświadczonych praktyków, zgłębiają przydatną wiedzę techniczną, której próżno szukać w książkach.

Dotychczas w Polsce brakowało szkół kładących nacisk na techniczną i praktyczną stronę tworzenia przestrzeni. Szkoła Produkcji Wnętrza i Designu powstała specjalnie z myślą o osobach już ukształtowanych zawodowo, pragnących jednak pogłębiać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, także te z zakresu współpracy z wykonawcami.

Aranżacja wnętrz to pełen pasji proces twórczy, zabawa detalem, ale zarazem olbrzymia odpowiedzialność za funkcjonalny aspekt projektu – mówi Dominika J. Rostocka, założyciel i mentor SPWiD.

Program szkoły obejmuje projektowanie i montaż mebli oraz kuchni, projektowanie i zagadnienia techniczne łazienek, podłóg, oświetlenia, nagłośnienia i Audio-Video.

Uczestnicy zajęć będą także zgłębiać zagadnienia techniczne w projektowaniu i przebudowywaniu tradycyjnych i inteligentnych instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych. Dowiedzą się również wszystkiego o montażu drzwi, tapet, okładzin ściennych i elementów dekoracyjnych. Każdy z nich będzie miał okazję wziąć udział w warsztatach projektowych na placu budowy oraz aktualnie aranżowanych wnętrzach i w warsztatach materiałowych, pokazujących budowę, a także montaż poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz.

Gdy dołożymy do tego szereg inspirujących prezentacji na temat nowych trendów w designie oraz udział w specjalnych projektach pod egidą fundacji Art&Mind, otrzymamy praktyczną naukę projektowania w zgodzie z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!