REKLAMA

Szkolenia – zmiany w prawie budowlanym

ps | 18 kwi 2016 09:10 0

Jak zmiany w planie budowlanym w 2016 wpływają na pracę firm wykonawczych?Szkolenia produktowe oraz z zakresu zmian w prawie budowlanym zorganizowała ostatnio firma ADAMPOL z Pińczyc.

Zgłosiło się 34 przedstawicieli lokalnych firm wykonawczych. FS ARBET, na zaproszenie ADAMPOLu, przygotowała w ramach szkolenia prezentację dotyczącą zmian w prawie i ich znaczenia przy prowadzeniu prac dociepleniowych.

Co zmiany oznaczają dla osób planujących budowę domu? Nowe zapisy polskiego prawa budowlanego od 2017 roku wejdą w kolejną fazę zmian. Niedługo inwestorzy zaczną stawiać jeszcze cieplejsze domy.

Głównym celem zmian jest poprawa efektywności energetycznej obiektów powstających w Polsce. Ustawodawca powoli obniża maksymalną dopuszczalną wartość współczynnika przenikania ciepła, co oznacza konieczność zastosowania docieplenia lepszej jakości (grubszego, z zastosowaniem płyt i niższym współczynniku przenikania ciepła). Jakich płyt używać, jakie zapewniają właściwe docieplenie budynku - o tym FS ARBET miała okazję poinformować gości szkolenia.

Zajęcia trwały ponad 6 godzin.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!