REKLAMA

Szkolenie dla architektów i projektantów wnętrz

ps | 09 maj 2016 10:11 0

W Warszawie, 28 kwietnia 2016 r. w Showroomie Cotton&Co. w przestrzeni Soho Factory w Warszawie odbyło się szkolenie dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Dotyczyło ono zdrowego snu, oświetlenia oraz prawidłowego urządzenia przestrzeni sypialnianej.

Sposoby na zdrowy sen, który przyczyni się do efektywnej regeneracji organizmu i poprawy pamięci oraz tajniki właściwej aranżacji przestrzeni sypialnianej to tylko niektóre tematy poruszone przez Karolinę Ballard podczas szkolenia, w którym wzięło udział kilkadziesiąt osób związanych z branżą projektowania wnętrz. Goście mieli również okazję zapoznać się z produktami cenionych marek oferujących luksusowe oświetlenie. Piotr Barański z firmy ELIT przedstawił zalety architektonicznych opraw oświetleniowych BUZZI&BUZZI i CORAL – materiału najnowszej generacji, mającego właściwości antybakteryjne i oczyszczające powietrze. Cristian Raugi reprezentujący DesignIT zaprezentował designerskie lampy marki Catellani & Smith oraz przedstawił filozofię tej firmy.

Szkolenie rozpoczęło cykl merytorycznych spotkań skierowanych do branży wnętrzarskiej, których organizatorem jest Cotton&Co.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!