REKLAMA

Szkolenie dla architektów i projektantów wnętrz poprowadzi Daniel Welfel

ps | 01 wrz 2015 10:58 0
Daniel Welfel – Prezes Zarządu Andrew Lucas London, firmy specjalizującej się w ekskluzywnych rozwiązaniach technologicznych. W branży inteligentnych budynków od 2006 roku. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji instalacji audiowizualnych i automatyki we wnętrzach komercyjnych i prywatnych. Uznany ekspert w dziedzinie wyposażenia budynków w inteligentne technologie, certyfikowany m.in. dyplomem prezentera CEDII, jednej z najważniejszych na świecie organizacji zrzeszających najlepsze firmy zajmujące się inteligentnymi wnętrzami. Fot. Materiały prasowe

Szkolenia z nowoczesnych technologii we wnętrzach, firma Andrew Lucas London prowadzi z zakresu wykorzystania współczesnych technologii w projektach domów, rezydencji i apartamentów.

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu w siedzibie firmy. Najbliższe zaplanowano na 9.09.2015, godz.: 11.00. Część merytoryczna wraz z poczęstunkiem kończy się o godzinie 13.00. Następnie uczestnicy spotkania wezmą udział w Akademii Golfa w Golf Parks Poland. Szkolenie z nowych technologii poprowadzi – Daniel Welfel, Prezes Zarządu Andrew Lucas London. Partnerami spotkania są: BMW Bawaria Motors, Golf Parks Poland, Dermamedic Palace, Akademia Architektury, John Lemon.

1 komentarz. Skomentuj!