REKLAMA

Szkolenie dla projektantów i architektów wnętrz

ps | 22 kwi 2016 09:08 0

Spotkania skierowane są do architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, miłośników dobrego designu, a także ludzi świata mediów. Będzie doskonałą okazją do poznania światowych trendów w zakresie projektowania, zdobycia wiedzy dotyczącej zdrowego snu i jakości wypoczynku.

Cotton&Co. serdecznie zaprasza na połączone z dyskusją szkolenie inaugurujące cykl spotkań dotyczących łóżek i materaców, dobrego polskiego wzornictwa przemysłowego oraz luksusowego włoskiego oświetlenia. Szkolenie odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. o godz. 18.00 w Warszawie. 

Marka Cotton&Co. jest bezpośrednim importerem wysokiej jakości angielskich łóżek tapicerowanych i ręcznie robionych materaców. Duży nacisk kładzie na zwiększenie świadomości i edukację z zakresu dobrego i zdrowego snu wśród Polaków oraz prawidłowego urządzania przestrzeni sypialnianej.

Więcej szczegółów na stronie organizatora. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!