REKLAMA

Szkolenie dla projektantów i architektów wnętrz. Wstęp wolny

ps | 22 lut 2016 14:52 0

W najbliższy piątek, 26 lutego, odbędzie się kolejne spotkanie szkoleniowe dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu Perspektywa. Odbędzie się ono w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie.

Cykl wieczorów branży architektonicznej i projektowej

Obiekt krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” łączący wpływy polskie i japońskie, doskonale oddaje klimat spotkań, na których prezentowane są różne punkty widzenia i projektowe tajniki najbardziej unikalnych budynków.

W „Perpsektywie”chodzi przede wszystkim o inspirację i poszerzanie zawodowych horyzontów. Sprzyjają temu wyjątkowe wnętrza, w których gromadzą się słuchacze, ale przede wszystkim to zasługa naszych gości – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele.

Wzorem minionych spotkań w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, w Krakowie wystąpią:

  • Jacek Rozenek - coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami
  • Dorota Szlachcic – laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015, odpowiedzialna m.in. za projekty wrocławskiego Afrykarium, Oceanario de Namibe w Afryce oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu
  • Rafał Osiński – architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Wstęp wolny, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać na stronie www spotkania. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

1 komentarz. Skomentuj!