REKLAMA

Tajniki projektowania zdradzaliśmy podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Szczecinie

redakcja Archiconnect.pl | 18 maj 2017 12:01 0

Wróciliśmy do Szczecina, by po raz kolejny pokazać jak można twórczo i nowocześnie projektować wnętrza. Prezentacje nowych produktów, narzędzi oraz wykład o tym jak rozpocząć karierę designera przyciągnęły projektantów i architektów ze stolicy zachodniopomorskiego i okolic.


Około 70 osób uczestniczyło w siódmym już w tym roku spotkaniu z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Dzięki prezentacjom podczas naszego szkolenia projektanci wnętrz mają okazję wzbogacić swoją wiedzę, nawiązać nowe kontakty z dostawcami czy poznać nowe produkty.

15 maja w Szczecinie naszym gościem specjalnym była Małgorzata Dziembaj z pracowni Dizeno. Designerka opowiadał o początkach kariery, budowaniu własnej marki i projektowaniu przedmiotów. To co wyróżnia projekty, które tworzy razem z mężem Marcinem, to pomysłowość i forma, które potrafią oddziaływać na emocje odbiorców. Na swoim koncie mają wystawy w Mediolanie, Paryżu, Kopenhadze, Sztokholmie, Berlinie, Dreźnie czy Łodzi. O tym jak opowiadała podczas swojego wykładu.

Spotkanie otworzył wykład Magdaleny Smuś oraz Aleksandry Wąsek z firmy Ceramika Paradyż. Firma była Partnerem Głównym spotkania. Prezentacja „Struktura dzielona na 6” była próbą prognozy tego, co będzie decydować o projektowaniu w najbliższych dwóch latach. Ekspertki dzieliły się wrażeniami z międzynarodowych targów oraz zdradzały tajniki pracy nad nowymi kolekcjami. Prelegentki pokazywały też dlaczego ich zdaniem duże trendy przestają mieć znaczenie na rzecz mikrotrendów.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rozwiązaniami Partnerów Studia Dobrych Rozwiązań – marek CAD Projekt K&A, Colorimo, Dekoria, Corian DuPont, Elements, Hiper-Glazur, Holz Tusche, Radaway, Pergo i Ruke. Podczas przerw uczestnicy mieli okazję do konsultacji i rozmów z przedstawicielami firm oraz wymiany kontaktów, które w przyszłości zaowocują interesującymi projektami.

Zobaczcie fotorelację z naszego spotkania.

Zapraszamy także w maju na jeszcze jedno spotkanie, tym razem w Lublinie – już 23 maja. Więcej informacji na http://www.sdr2017.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!