REKLAMA

Tajniki social media odsłonimy we Wrocławiu

Redakcja Archiconnect.pl | 26 kwi 2018 10:19 0

9 maja Studio Dobrych Rozwiązań odwiedzi Wrocław. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in. jak budować markę projektanta wnętrz w social media. Co architekt może zrobić, a czego powinien unikać, by wypromować siebie i swoją pracę przez social media?

Tajniki mediów społecznościowych odsłoni Radosław Skowron – manager e-marketingu w firmie LTB, z którą związany jest od 2014 roku. W 2015 roku ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku komunikacja wizerunkowa.

Wśród jego zainteresowań znajdują się przede wszystkim rozmaite aspekty komunikacji w internecie, social media oraz szeroko rozumiane zjawiska marketingu internetowego. Jako manager e-marketingu koordynuje działania zespołu specjalistów SEO, specjalistów ds. social mediów i marketingu szeptanego. Wdraża rozwiązania z zakresu user experience i user interface na stronach klientów, a także analizuje wydajność prowadzonych działań, wykorzystując narzędzia analityki internetowej.

Agencja LTB działa od 2009 roku oferując swoim klientom profesjonalne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego oraz IT: od projektowania i budowy stron, przez wdrażanie ulepszeń po kompleksową obsługę marketingową, w tym helpdesk i usługi programistyczne. Zespół firmy tworzą osoby wykształcone w różnych kierunkach – kreatywność, dynamizm i otwartość na nowe zjawiska internetowe sprawiają, że LTB potrafi odpowiedzieć na oczekiwania klientów w sposób dostosowany do potrzeb nowoczesnego konsumenta.

>>>>>>> REJESTRACJA<<<<<<<<<<<

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!