REKLAMA

Targi meblowe w Ostródzie – fotorelacja

mg | 17 wrz 2015 15:25 0

W 42. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie wzięło udział około 100 wystawców. W tym gronie znalazło się kilkudziesięciu przedstawicieli branży meblarskiej – producenci mebli tapicerowanych i skrzyniowych, firmy oferujące materace, a także stoły i krzesła.

W tym roku wystawcy skupili się przede wszystkim na prezentacji produktów znanych publiczności, o których wiadomo, że dobrze zostały przyjęte przez rynek. Prym wśród nich wiodły przede wszystkim meble tapicerowane – sofy i narożniki, zwykle wyposażone w funkcję spania, a przy tym utrzymane najczęściej w stonowanej kolorystyce. Zresztą meble tapicerowane stanowiły większość „meblowej” części targów.

W przypadku oferty producentów mebli skrzyniowych trudno było mówić o dominacji któregokolwiek z segmentów produktowych, ale szczególnie licznie reprezentowane były meble przeznaczone do salonów i jadalni, a także zestawy RTV. W tej grupie dominowały produkty o klasycznej stylistyce i drewnianych, przede wszystkich dębowych dekorach. Tylko nieliczne meble, dotyczy to głównie zestawów RTV, występowały w nowoczesnych formach i intensywnych, jednolitych kolorach.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!