REKLAMA

Targi Wszystko dla domu już w najbliższy weekend

ps | 08 paź 2015 15:10 0

Targi "Wszystko dla domu" to świetna okazja do spotkań pomiędzy klientami, przedsiębiorcami i przedstawicielami firm z branży. Po raz pierwszy wstęp na Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz jest dla zwiedzających bezpłatny.

Inspiracje do wnętrz

Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. W tym roku na odwiedzających czeka oferta mebli zarówno do salonu, jak i kuchni, systemów grzewczych, kominków, usług stolarskich i artykułów dekoracyjnych. Wystawcy przygotowują również specjalnie na targi wiele promocji i rabatów, np. m.in. kuchnie Dan Kuchen tańsze o 40%, kominki o 10%, kostka brukowa Polbruk tańsza o 30%.

Warsztaty z renowacji krzeseł

Hitem zeszłorocznej edycji targów były warsztaty z renowacji mebli. Organizatorzy zadbali o to, aby i w tym roku osoby interesujące się designem i majsterkowaniem mogły dowiedzieć się, jak dać meblom „drugie życie”. Warsztaty prowadzone będą przez Pawła Machometa - twórcę popularnego bloga RzucPanOkiem.pl. Uczestnicy w ciągu dwóch dni odnowią krzesło, które później zabiorą ze sobą do domu. Zwiedzający nie biorący udział w warsztatach będą mogli wysłuchać wykładu na temat tkaniny meblowej oraz przypatrywać się pracy majsterkowiczów.

Strefa Designera

Od 5 lat stałymi elementami targów Wszystko dla domu są specjalnie przygotowane przestrzenie - Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych.  Tegoroczna Strefa Designera będzie należeć do młodych projektantów ze szczecińskich uczelni. Zaprezentowane zostaną licencjackie prace dyplomowe studentów oraz prace semestralne studentów architektury z Projektowania Wnętrz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego – m.in. wieszak odzieżowy, toaletka, stolik wielofunkcyjny oraz podwieszana kołyska; a także najlepsze prace studentów Akademii Sztuki z poprzedniego semestru – m.in. „fotel pająk”, biurko, obiekty wielofunkcyjne. Projekty te łączą ze sobą oryginalną, ciekawą estetykę z funkcjonalnością oraz dają obraz najnowszych trendów w polskim designie.

Strefa Wnętrz Komercyjnych

W tym roku Strefa Wnętrz Komercyjnych stawia na wygodę oraz ergonomię pracy w biurze. Szczecińska Firma Stecko Meble, tegoroczny partner Strefy, zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania dla przestrzeni biurowej. Odwiedzający dowiedzą się, jak dobrze stworzyć funkcjonalne i komfortowe miejsce pracy. Wśród nowości znajdą się między innymi wysokiej jakości japońskie krzesła, włoskie ścianki akustyczne, oraz polskie siedzisko do pracy w pozycji siedząco-leżącej.

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz odbędą się 10 i 11 października 2015r., w hali MTS w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!