REKLAMA

Targi Wszystko dla domu już w październiku

ps | 13 sie 2015 11:55 0

Kolejna, 24. edycja targów odbędzie się w dniach 10-11 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Podczas 2 dni będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz.

Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz to 5000 m kw. powierzchni wystawienniczej, na której blisko 100 firm branży wnętrzarskiej zaprezentuje swoje produkty i usługi. Impreza cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych, którzy chętnie odwiedzają wystawowe stoiska. Dodatkowo podczas targów można wziąć udział w pokazach oraz posłuchać porad specjalistów z zakresu designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Od 5 lat stałymi elementami targów są specjalnie przygotowane przestrzenie targowe – Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych.

Tegoroczna Strefa Designera będzie należeć do młodych szczecińskich projektantów, którzy będą mieli szansę pokazać swoją kreatywną i oryginalną twórczość. Studenci oraz absolwenci kierunków projektowania mebla i projektowania wnętrz zaprezentują swoje prace dyplomowe – nowatorskie i niepowtarzalne meble, akcesoria, dekoracje oraz koncepcje aranżacji wnętrz. Targi będą kolejną szansą na to, by ich prace dotarły do szerszej publiczności – dystrybutorów, architektów i klientów indywidualnych.

Strefa Wnętrz Komercyjnych postawi na wygodę oraz ergonomię pracy w biurze, w którym spędzamy coraz więcej czasu. Hasłem przewodnim strefy będzie "Pracuj wygodnie". Odwiedzający dowiedzą się, jak dobrze zorganizować miejsce w przestrzeni biurowej i jak stworzyć efektywne miejsce odpoczynku dla swoich pracowników.

Wstęp na targi jest bezpłatny. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!