REKLAMA

Targi Wzory w Ogrodzie odbyły się w Warszawie – fotorelacja

ps | 27 kwi 2015 11:12 0

Piękna pogoda sprzyjała tym, którzy 25 kwietnia przyszli do parku przy Muzeum Rzeźby im. Dunikowskiego w Królikarni. Ogród przy Muzeum, tego dnia zmienił się w plac przepełniony designem pod różną postacią.

Porcelana, meble, lampy i wiele innych produktów hand-made zaprezentowali wystawcy podczas spotkania targowego. Odbywały się różnorodne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Renowacja mebli z Bibalo Design

W trakcie warsztatów można było zgłębić wiedzę na temat odrestaurowania starego, zużytego mebla, jakich użyć w tym celu narzędzi oraz środków. Zainteresowanym zaprezentowano i opowiedziano i wszystkich etapach. Można było również spróbować samemu rozkręcić, skleić meble, zedrzeć z nich lakier czy farbę, nałożyć lakier, farbę bądź bejcę, a nawet spróbować sił przy zmianie tapicerki. A wszystko pod okiem instruktora.

Pokaz rzeźbiarski – Konrad Szumilas

Konrad pokazał tajniki powstawania swoich prac oraz dał możliwość spróbowania rzeźbiarskiego rzemiosła. Przez cały dzień można było spotkać się z artystą i zajrzeć do jego artystycznej kuchni.

Kulinarnie

Najmłodsi z rodzicami mogli uczestniczyć w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Maję Sobczak. W trakcie warsztatów mali smakosze przygotowali kluseczki orkiszowe, wytrawne i z cynamonem w różnych kształtach, do tego sosy – owocowy i z tartych pomidorów oraz domowy kisiel na bazie naturalnych soków i kawałków owoców.

Po za tym odbywały się również warsztaty fotograficzne, hortiterapeutyczno-ogrodnicze, kreatywne zajęcia plastyczne, warsztat wyplatania z wikliny papierowej i inne. Na placu rozłożono koce oraz leżaki, na których można było rodzinne odpocząć wśród pięknego otoczenia natury.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

1 komentarz. Skomentuj!