REKLAMA

Terapia wnętrza – oficjalne otwarcie DŁUGAshowroom

ps | 05 cze 2016 15:33 0

Rozmowy o kondycji polskiego designu, prezentacje firm wnętrzarskich oraz przybliżenie idei wyjątkowego miejsca przyjaznego architektom oficjalnie rozpoczęły działalność DŁUGA showroom w Warszawie. 24 maja 2016 r.

Goście wydarzenia promującego otwarcie salonu mieli niepowtarzalną okazję nie tylko posłuchać wywiadu na żywo, ale też osobiście porozmawiać z polskimi designerami Tomaszem Rutkiewiczem z TAR oraz Agatą Kulig z MALAFOR. Dyskutowano o kondycji polskiego wzornictwa na tle innych krajów, wzroście świadomości wśród odbiorców oraz perspektywach na przyszłość.

Twórcom DŁUGA showroom zależało na tym, aby architekci wnętrz mieli miejsce, które pomaga im kompleksowo realizować swoje projekty, wspierając ich wszelkie działania i oferując, poza artykułami wnętrzarskimi, najwyższej jakości usługi.

Przestrzeń stworzona do spotkań architektów z klientami, duży wachlarz usług niezbędnych na każdym etapie powstawania wnętrz, polski design na najwyższym poziomie oraz bogata gama artykułów wnętrzarskich, wśród których znalazły się również produkty z metaloplastyki to cechy wyróżniające DŁUGA showroom spośród innych salonów wnętrzarskich. TAR, MALAFOR, Oskar Zięta, FLUFO, Benjamin Moore to tylko niektóre marki spośród obecnych w nowo otwartej przestrzeni.

Do tego usługi z zakresu rozwoju osobistego, w tym warsztaty i sesje terapeutyczne oferowane przez MINDroom pozwoliły stworzyć miejsce, w którym sformułowanie „terapia wnętrza” nabiera wielowymiarowego znaczenia.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!