REKLAMA

Tikkurila sponsorem programu „Domy Przyszłości”

ps | 04 maj 2016 10:31 0
Fot. Tikkurilla

Najbardziej oryginalne, nowatorskie projekty domów jednorodzinnych w Polsce przybliży widzom nowy program telewizyjny „Domy Przyszłości”. W składającym się z dziesięciu odcinków cyklu Marzena Rogalska wraz z gośćmi przedstawi zasługujące na uwagę budynki mieszkalne z różnych miejsc kraju, prezentujące najwyższą jakość architektoniczną.

Odcinki programu emitowane są na antenie TVP 2 w soboty o godzinie 12:25. W programie prezentowane są domy, które są prawdziwymi perełkami. Chcemy pokazać wszystkim, że takie architektoniczne skarby możemy podziwiać nie tylko za granicą, ale i w Polsce, i to w jej najróżniejszych zakątkach – komentuje Karina Zawadzka, brand manager Tikkurila. Wyjątkowość tych niesamowitych domów nie tkwi w kwotach, jakie na nie wydano, a w zastosowanych rozwiązaniach, nieszablonowości i odważnych wizjach projektantów – dodaje.

Eksperci i wyjątkowi goście

W poszczególnych odcinkach programu uczestniczyć będą branżowi eksperci i projektanci prezentowanych domów. Są wśród nich laureaci wielu architektonicznych nagród, tworzący projekty na najwyższym światowym poziomie, którzy we współpracy ze światłymi inwestorami kreują odważną i wizjonerską architekturę. Opowiedzą oni o stworzonych przez siebie projektach, źródłach inspiracji czy zastosowanych w domach rozwiązaniach.

Wszystko o kolorach

Stałym elementem każdego odcinka jest wizyta w Showroomie Koloru. W studiu tym omawiane są interesujące zagadnienia z zakresu dekoracji wnętrz i kolorystyki, a także prezentowane są ciekawe rozwiązania – widzowie dowiedzą się np. jak optycznie powiększyć pomieszczenia, urozmaicić pokój dziecięcy, jakich farb używać w łazienkach czy jak najlepiej zabezpieczyć drewniane elewacje zewnętrzne. Obecni w Showroomie Koloru goście, będący ekspertami w swoich dziedzinach, dadzą widzom fachowe rady i zaprezentują możliwości wykorzystania nowoczesnych produktów do dekoracji wnętrz. Będą to też okazje do przedstawienia wybitnych dzieł architektów w nowych odsłonach.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!