REKLAMA

Tomasz Konior prelegentem 4 Design Days

Redakcja Propertydesign.pl | 11 sty 2017 19:28 0
Tomasz Konior, fot. materiały prasowe.

Tomasz Konior – architekt, urbanista i założyciel Konior Studio - weźmie udział jako prelegent w 4 Design Days, największym wydarzeniu świata architektury i designu. 4DD odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tomasz Konior od 1995 r. prowadzi autorskie biuro architektoniczne Konior Studio. Jest autorem ponad 100 obiektów, głównie budynków użyteczności publicznej, które zdobyły przeszło 30 nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów oraz członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich, gdzie w kadencji 2012-2015 pełni funkcję Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego Sędziów Konkursowych przy Zarządzie Głównym SARP.

W tym roku architekt weźmie udział jako prelegent podczas 4 Design Days. To właśnie w dniach 16-19 lutego 2017 roku, ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na www.4dd.pl

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!