REKLAMA

Tomasz Konior prelegentem na 4 Design Days

Property Design | 26 sty 2016 12:40 0
Tomasz Konior, projektant i założyciel Konior Studio. Fot. Archiwum projektanta

Projektant i właściciel Konior Studio, podczas 4 Design Days weźmie udział w dwóch dyskusjach: „Miasto od nowa, czyli sztuka rewitalizacji na przykładzie Strefy Kultury w Katowicach” oraz  „Wyzwania młodego architekta”.

Tomasz Konior jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Od 1995 prowadzi autorskie biuro architektoniczne Konior Studio. Współautor m.in. Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej „Symfonia” w Katowicach, które otrzymało tytuł Nagrody Roku SARP 2008 oraz nagrodę Międzynarodowej Unii Architektów (UIA) - Award For The Most Friendly And Accessible For All Public Project. W 2007 roku został pierwszym polskim laureatem Leonardo Award – International Biennale of Young Architects w Mińsku. W 2008 roku wraz z zespołem Konior Studio wygrał międzynarodowy konkurs architektoniczny na nową siedzibę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, której realizację ukończono 1 października 2014 roku. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich, gdzie w kadencji 2012–2015 pełni funkcję Przewodniczącego Zespołu Koordynacyjnego Sędziów Konkursowych przy Zarządzie Głównym SARP. Członek i współzałożyciel Instytutu Współczesnego Miasta. Członek Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

Źródło: Property Design

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!