REKLAMA

Tomasz Pągowski opowie jak mieszkać modnie i wygodnie

Property Design | 26 sty 2016 10:56 0
Projektant Tomasz Pągowski

Projektant, muzyk, dyrektor kreatywnej agencji Imathome, weźmie udział w wydarzeniu 4 Design Days w Katowicach w panelu dyskusyjnym „Designersko, ale praktycznie – jak mieszkać modnie i wygodnie”.

Tomasz Pągowski znany jest między innymi z programów emitowanych w telewizji TVN. Był jurorem w programie „Bitwa o dom”, prowadził też własny cykl w ramach śniadaniowej ramówki Dzień Dobry TVN. Obecnie, już od trzech sezonów, prowadzi program "Remont w 48h" na antenie Domo+. Swoją pracę w mediach rozpoczął w 2008 r., cyklem 42 odcinków programu "Samowkręt" emitowanym w Domo+.

Jako dyrektor kreatywny zajmuje się przygotowywaniem ofert i koncepcji stylistycznych w zakresie działalności agencji: interior design, multimedia. Stworzył instalacje multimedialne, projekty identyfikacji oraz eventy i akcje promocyjne. Jak sam o sobie mówi - uwielbia konstruktywny konceptualizm. Ukończył 5-letnie studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW/ASP.

Podczas 4 Design Days i wymienionego wyżej panelu dyskusyjnego, Tomasz Pągowski postara się odpowiedzieć na pytania: Jak łączyć nowoczesne formy z funkcjonalnością? Jak bawić się trendami, jednocześnie unikając tandety?

Więcej o 4 Design Days: www.4dd.pl

Źródło: Property Design

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!