REKLAMA

Tomasz Rygalik na zakończenie Tubądzin Design Days

Mariusz Golak | 07 cze 2014 22:59 0

12 czerwca br. zakończy się druga edycja Tubądzin Design Days. Ostatni akt wydarzenia odbędzie się w warszawskiej Fabryce Trzaciny, a gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik, jeden z najbardziej znanych polskich designerów.

Tubądzin Design Days to cykl spotkań, których wspólnym mianownikiem jest architektura i projektowanie wnętrz. Dyskusje o najnowszych trendach projektowych, wymiana doświadczeń przedstawicieli branży wnętrzarskiej, inspirujące rozmowy, kreatywny konkurs, a przede wszystkim wybitni goście w osobach: Maciej Zienia, Doroty Koziary Tomasza Rygalika, Roberta Koniecznego i Jakuba Szczęsnego – tak w wielkim skrócie można scharakteryzować wydarzenie, którego organizatorem jest Grupa Tubądzin.

Tegoroczny Tubądzin Design Days wystartował 13 maja br. i w sumie gościł aż w 11 polskich miastach: Poznaniu, Krakowie, Gliwicach, Wrocławiu, Białymstoku, Rzeszowie, Sopocie, Toruniu, Olsztynie, Szczecinie i Warszawie.

Tubądzin Design Days to w świecie architektów coraz bardziej znana marka. Bardzo nas cieszy, że przez rok udało nam się stworzyć tak atrakcyjną i ciekawą imprezę. Druga edycja jest realizacją kolejnego etapu strategii komunikacji oraz spotkań z architektami – mówi Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin.

Serię imprez odbywających się w ramach Tubądzin Design Days zakończy spotkanie w Warszawie, które odbędzie się 12 czerwca br. w Fabryce Trzciny. Gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik, jeden z najbardziej znanych polskich designerów. Jego prace zostały wybrane do kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

Tubądzin Design Days to nie tylko spotkania z wyjątkowymi osobowościami, ale także konkurs dla zaproszonych architektów. Zadaniem, z którym mogą się zmierzyć uczestnicy, jest przygotowanie nowych rozwiązań projektowych w zakresie płytek ceramicznych z kolekcji Pastele. Jedną z nagród jest wyjazd razem z Grupą Tubądzin na Biennale Architektury w Wenecji.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!