REKLAMA

Tomek Rygalik i inne gwiazdy na otwarciu „McFIT Fitness day”

Źródło: studio fitness McFit | 24 wrz 2014 14:50 0

Tydzień temu, 16 września br., na warszawskiej Pradze odbył się przedpremierowy pokaz studia fitness McFIT.  Zamknięty przedpremierowy pokaz klubu McFIT połączono  z treningiem nie tylko z udziałem polskich sportowców, ale też i zaproszono słynnych projektantów ze świata designu.

Warszawskie studia McFIT zostały zaprojektowane zgodnie z nowatorską koncepcją „Home of Fitness”, która koncentruje się przede wszystkim na dobrym samopoczuciu trenujących i dzięki której studia mogą stać się dla nich drugim domem. Ta nowatorska idea przyciągnęła do studia także polskie gwiazdy czynnie uprawiające sport, aby podobnie jak klienci McFIT mogły zawsze być naturalnie w formie. Zaproszeni goście mogli osobiście zapoznać się z infrastrukturą studia, które zajmuje ponad 2000 m², oraz wszystkimi strefami treningowymi, takimi jak: Box Workout, Express Workout, Sling Zone, Streatching Area, Core Workout, Strefa Mocnych Pleców, The Cage czy Shape It, które różnią się od siebie nie tylko wyposażeniem, ale i wystrojem wnętrza, efektami multimedialnymi, a nawet muzyką. 

Dom fitnessu

Dzięki wdrożonej koncepcji „Home of Fitness”, która reprezentuje filozofię treningu łączącego sport, rozrywkę, estetykę i design, klienci McFIT mogą poczuć się w studiach jak w drugim domu. Warszawskie studia zachowują industrialną koncepcję „pomieszczeń w pomieszczeniu” i przypominają magazyny lub przestrzenie przemysłowe w wielkich metropoliach, takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte mieszkania. Każde pomieszczenie w studiu McFIT obejmuje inną strefę treningów.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!