REKLAMA

Trwa konkurs na logo firmy

ps | 07 maj 2015 12:02 0
Plakat konkursowy. Fot. Besco

Firma Besco zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów, absolwentów i pracowników naukowych wyższych uczelni artystycznych oraz profesjonalnych artystów-grafików, grafików i projektantów do udziału w konkursie na nowe logo firmy.

Nowy znak graficzny (logo) „Besco” stanie się oficjalną identyfikacją wizualną marki. Projekt logo powinien przywoływać skojarzenia z branżą sanitarną, oddawać nowoczesne designerskie trendy, a także spełniać rolę promocyjno-reklamową i informacyjną. Nagrodzony projekt zostanie wdrożony do realizacji na wszystkich elementach identyfikacji wizualnej, a także na produktach firmy Besco.

Na zwycięzcę Konkursu czeka nagroda w wysokości 3 000 zł. Termin nadsyłania prac kończy się 1 czerwca 2015 roku o godzinie 15:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 czerwca 2015 r.

Pracę konkursową należy zgłosić w formie 2 lub 3 odrębnych plansz A4 w układzie poziomym.

I PLANSZA: logo w wersji kolorowej w dwóch formatach: większym mieszczącym się w polu 15x15 cm i mniejszym mieszczącym się w polu 3x3 cm. II PLANSZA: logo w wersji czarno-białej w dwóch formatach: większym mieszczącym się w polu 15x15 cm i mniejszym mieszczącym się w polu 3x3 cm. III PLANSZA: opcjonalnie - wizualizacja projektu logo na produkcie sanitarnym oraz na wybranych elementach z identyfikacji wizualnej (papeteria, koszulka, gadżet promocyjny). Mile widziana będzie dokumentacja logo zawierająca opis genezy projektu (idea, znaczenie, przesłanie, symbolika, itp.).

W skład Komisji Konkursowej oceniającej nadesłane prace wejdą: Mieczysław Kmiotek – Prezes Zarządu w firmie Besco – Przewodniczący Komisji, Alicja Głowa – Grafik Designer, Radosław Kaźmierczak – Fotograf, Tomasz Sługocki – Dyrektor Zarządzający w firmie Besco, Bożena Maciaszek – Marketing Manager w firmie Besco.

Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 10 czerwca 2015 r. na stronie internetowej: www.besco.eu.

Regulamin oraz karta zgłoszeń znajduje się na stronie www.besco.eu

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!