REKLAMA

Tubądzin Design Awards – nowy projekt dla architektów i projektantów wnętrz

ps | 04 lis 2015 11:37 0
Cykl spotkań Tubądzin Design Awards dla projektantów i architektów wnętrz rusza niebawem. Fot. Plakat prasowy Tubądzin

Cykl spotkań będzie obfitował w kreatywne konkursy, spotkania branżowe pełne inspiracji, z naciskiem na rozwój kariery. Marka Tubądzin chce promować rodzimy design pod hasłem „Inspirują nas najlepsi”, czym doceni polskich projektantów.

Udział w projekcie polega na zgłaszaniu projektów, wykorzystujących produkty firmy Tubądzin. Łączna pula nagród sięga 200 tys. złotych i obejmuje m.in. Grand Prix w wysokości 10 tys. złotych oraz szereg nagród związanych z pracą projektanta i jego rozwojem zawodowym, w tym wyjazdy do Mediolanu na Salone del Mobile czy warsztaty w studio Dorota Koziara. Zmagania uczestników zwieńczone zostaną oficjalną galą, która odbędzie się w Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Ambasadorką przedsięwzięcia i jednocześnie przewodniczącą jury została Dorota Koziara – jedna z najwybitniejszych polskich projektantek architektury, wnętrz publicznych i prywatnych, przedmiotów, mebli. Artystka zajmuje się także aranżacją wystaw i scenografii teatralnych.

Projekty można zgłaszać za pośrednictwem platformy www.tubadzin.pl/design  

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!