REKLAMA

Tubądzin Design Days – projektanci spotkali się w Bukowinie Tatrzańskiej

ps | 04 maj 2016 10:19 0

W czwartek, 28 kwietnia, w Bukowinie Tatrzańskiej, odbyło się spotkanie ponad 160 architektów i projektantów, pochodzących ze Słowacji i Węgier, z Grupą Tubądzin. Firma zaprosiła wszystkich zebranych do pasjonujących dyskusji o designie oraz międzynarodowych trendach.

Gościem specjalnym wydarzenia była Dorota Koziara – jedna z najwybitniejszych polskich projektantek architektury, na co dzień pracująca w Mediolanie. Designerka pokazała zwiastun kolekcji stworzonej specjalnie dla Grupy Tubądzin.

Firma zaprezentowała także nowości produktowe, a wśród nich kolekcje będące owocem współpracy ze światowej sławy projektantem Maciejem Zieniem. Szczególna uwaga została także poświęcona nowym formatom. Uczestnicy spotkania obejrzeli kolekcje płytek o wymiarach 30x75 cm wprowadzone do portfolio marki tej wiosny. 

Zaprezentowano także płytki wielkoformatowe, które produkowane będą w nowo powstającej fabryce Tubądzin w Sieradzu. Stanowić one będą rozwinięcie portfolio Grupy o zupełnie nowe produkty, przeznaczone na ściany i podłogi, jak również na elewacje budynków. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!