REKLAMA

Ukazał się e-raport: „Najciekawsze realizacje publiczne”!

Mariusz Golak | 01 lip 2014 11:39 0
okladka e-raport WP 2014.jpg

E-raport „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” jest publikacją adresowaną do architektów i projektantów zajmujących się w szczególności aranżacją wnętrz w obiektach użyteczności publicznej. Ale nie tylko. Równie dobrze mogą z niej skorzystać inwestorzy planujący tego typu realizacje oraz przedstawiciele branży budowlanej dostarczający technologie i rozwiązania dla budownictwa komercyjnego.

W e-raporcie „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” umieściliśmy dziesięć najciekawszych – naszym zdaniem – realizacji wnętrz publicznych, które powstały w ciągu ostatnich 3-4 lat. Zależało nam na zaprezentowaniu projektów nie tylko o różnorodnych funkcjach, ale i stylach. Dlatego obok nowoczesnych biur pojawiła się także m.in. oryginalna opera, luksusowe kino, „szalony” salon fryzjerski oraz „nieziemska” restauracja.

W zestawieniu znalazły się obiekty z całego świata – z Austrii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, ale też z Brazylii, Chin czy Korei. Nie zabrakło również Polski – uznaliśmy, że w tym gronie warto umieścić gdańską PGE Arenę. Nie są to bynajmniej obiekty anonimowe, a ich twórcy rekrutują się z grona największych gwiazd światowej architektury, bo na takie miano niewątpliwie zasługują choćby Zaha Hadid, Karim Rashid czy Christian de Portzamparc.

W e-raporcie „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” znaleźć można również charakterystyki nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych oferowanych na polskim rynku, które znajdują zastosowanie w budownictwie komercyjnym. Tym samym  publikacja jest źródłem wiedzy, inspiracji i pomysłów związanych z kreowaniem wnętrz obiektów publicznych.

Przeczytaj e-raport „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” on line.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!