REKLAMA

Ukazał się e-raport: „Najciekawsze realizacje publiczne”

Radosław Zieniewicz | 17 marz 2015 09:04 0
Okładka Magazynu Wnętrza Publiczne. Fot. Archiwum

E-raport „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” jest publikacją adresowaną do architektów i projektantów zajmujących się w szczególności aranżacją wnętrz w obiektach użyteczności publicznej. Ale nie tylko. Równie dobrze mogą z niej skorzystać inwestorzy planujący tego typu realizacje oraz przedstawiciele branży budowlanej dostarczający technologie i rozwiązania dla budownictwa komercyjnego.

W e-raporcie „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” umieściliśmy dziesięć najciekawszych – naszym zdaniem – realizacji wnętrz publicznych, które powstały w ciągu ostatnich latach. Zależało nam na zaprezentowaniu projektów nie tylko o różnorodnych funkcjach, ale i stylach. 

W zestawieniu znalazły się obiekty z całego świata, jak również z Polski. 

W e-raporcie „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” znaleźć można również charakterystyki nowoczesnych materiałów i technologii budowlanych oferowanych na polskim rynku, które znajdują zastosowanie w budownictwie komercyjnym. Tym samym publikacja jest źródłem wiedzy, inspiracji i pomysłów związanych z kreowaniem wnętrz obiektów publicznych.

Przeczytaj e-raport „Najciekawsze realizacje publiczne. Propozycje architektów i producentów” on line.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!