REKLAMA

Uwaga: konkurs! Promujemy Polską Architekturę

ps | 08 maj 2015 10:40 0
Konkurs przeznaczony jest dla studentów oraz absolwentów kierunków architektura i urbanistyka. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 30 czerwca 2015 roku. Fot. Plakat konkursowy

Młodzi projektanci zmierzą się w konkursie z trzema inicjatywami: willa miejska, nowoczesne osiedle oraz funkcjonalna przestrzeń publiczna. Najpierw muszą wziąć udział w warsztatach edukacyjnych w Dniu Młodego Architekta, który odbędzie się 18 maja w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach.

Terminy

Konkurs odbędzie się w ramach projektu „Promujemy Polską Architekturę”. Młodzi twórcy, korzystając z wiedzy Mecenasów Polskiej Architektury – w tym gronie m.in. marki Dekoral Professional i Sigma Coatings, stworzą projekty obiektów w oparciu o zadane tematy konkursowe. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 czerwca 2015 roku, natomiast termin nadsyłania prac konkursowych 30 października 2015.

Dzień Młodego Architekta

Uczestnicy konkursu mogą pokazać swoją wizję willi, osiedla i przestrzeni miejskiej. Warunkiem jest zakaz przedstawienia kilku prac na jeden temat. Uczestnicy będą mieli do wykorzystania produkty, oferowane przez Mecenasów. Ogłoszenie Zwycięzców Konkursu, wręczenie nagród i prezentacja nagrodzonych projektów odbędzie się w Warszawie podczas Gali „Buildera" - Builder Awards, planowanej na luty 2016 r.

45 000 złotych do rozdania

Konkurs ma na celu promowanie młodych talentów architektonicznych oraz wspieranie ich zawodowego rozwoju. Łączna pula nagród pieniężnych wynosi 45 000 złotych. W każdej z trzech kategorii konkursowych zostaną wyłonione trzy nagrody główne.

I nagroda – 7 000 zł

II nagroda – 5 000 zł

III nagroda – 3 000 zł

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!