REKLAMA

VI Forum Rozwoju Mazowsza: o designie w biznesie

mg | 02 paź 2015 15:47 0

W dniach 7-8 października br., w ramach VI Forum Rozwoju Mazowsza, firma Willson & Brown zaprezentuje Strefę Designu jako jedną z kilkunastu najważniejszych stref związanych z innowacją.

Forum Rozwoju Mazowsza to wydarzenie mające na celu popularyzację innowacyjności i przedsiębiorczości w województwie mazowieckim. Forum skierowane jest do: przedsiębiorców, samorządów, pracowników nauki, do firm chcących zbudować przewagę konkurencyjną ze wsparciem środków unijnych oraz do osób chcących rozwijać kompetencje w zakresie nowych technologii oraz wszystkich szukających przedsiębiorczych rozwiązań i inspiracji. Jednym z obszarów prezentowanych w ramach Forum będzie Strefa Design – Wzornictwo.

W ramach Strefy Design – Wzornictwo pokazane zostaną osiągnięcia polskich firm i organizacji wdrażających projektowanie na poziomie strategicznym zarówno w produktach, jak i usługach. Wśród nich znajdą się: Florabo, Zieta Prozessdesign, Shima, Elzab, Narodowy Instytut Audiowizualny NInA, Uniwersytet Karola Wyszyńskiego (UKSW), Managers Group MA oraz Vzór.

Design jest wśród przedsiębiorców często postrzegany jedynie jako narzędzie stylizacji istniejących produktów. W moim odczuciu to błąd. Design to nie tylko tworzenie "ładnych" przedmiotów, ale proces inteligentnego nazywania, a następnie rozwiązywania problemów. To narzędzie do budowy nowej oferty produktowej i usługowej, narzędzie do podnoszenia efektywności i konkurencyjności firm. W ten sposób traktujemy design w naszej firmie. W ramach Strefy Designu na Forum Rozwoju Mazowsza pokazujemy, jak świadome, strategiczne zarządzanie designem przekłada się na wymierne rezultaty, prezentując przykłady polskich firm i organizacji, które rozumieją potencjał designu – mówi Wojciech Gackowski, członek zarządu, Willson & Brown – lidera Strefy Design.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie

www.forumrozwojumazowsza.pl

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!