REKLAMA

W Gdańsku powstała galeria Art in Architecture

Mariusz Golak | 24 lip 2014 12:00 0

Galeria Art in Architecture została stworzona jako narzędzie dla architektów, projektantów i twórców wnętrz. To miejsce, w którym można zamówić i kupić obrazy, rzeźby, grafiki, fotografie uznanych polskich artystów oraz wzornictwo przemysłowe. Jednym słowem wszystko, co pozwoli wykreować niebanalne wnętrze.

Galeria Art in Architecture znajduje się w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 38/3. Jest autorskim dziełem Agnieszki Leszczyńskiej-Mieczkowskiej, a przy tym wydzielonym działem firmy Art in Architecture, założonej w 2006 roku. Firmy łączącej pracownię architektoniczno-projektową i studio artystyczne, gdzie tworzone są aranżacje wnętrz oraz projektowane jest wzornictwo w ramach stworzonej w 2009 roku marki La Fabric. 

Galeria Art in Architecture tworzona jest przez projektantów, designerów, historyków sztuki i marszandów. Współpracują z nią również znawcy sztuki, krytycy oraz eksperci z różnych dziedzin.

W części poświęconej designowi można znaleźć dzieła tak uznanych twórców, jak Karim Rashid, Ragot Cedric i Bocini Ginevra.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!