REKLAMA

Wakacyjny apartament nad morzem

Redakcja Archiconnect.pl | 24 marz 2017 08:53 0

35 metrowy apartament wakacyjny do wynajęcia. W aranżacji postawiono na funkcjonalność oraz zdecydowane, letnie kolory.

Wnętrze wakacyjnego apartamentu w Niechorzu zaprojektowano z myślą o dopasowaniu do stylu życia wczasowiczów. W rezultacie powstała otwarta przestrzeń, której funkcjonalność i komfort zamieszkiwania definiowane są przez samych użytkowników. Umożliwiają to zarówno przesuwne drzwi łączące dwa pokoje jak i mobilne meble (między innymi łóżka na kółkach) oraz wyraziste kolory tworzące atmosferę domowości w sytuacji tymczasowego pobytu.

Rytm przestrzeni wyznacza zasada zestawiania przeciwieństw (łączenie/dzielenie, skupianie/rozsuwanie, wydobywanie/ukrywanie) nadająca doświadczeniu jej użytkowania wysoce indywidualny charakter. Użyte trwałe materiały, takie jak sklejka szalunkowa czy granit pozwalają na łatwe utrzymanie pomieszczenia w czystości. Wnętrze można dowolnie konfigurować w zależności od zmieniającej się liczby osób (od 2 do 5).

Projekt: Atelier Starzak Strebicki

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!