REKLAMA

Warmia Mazury Design Festival na targach meblowych

ps | 03 sie 2015 09:57 0
41. edycja Targów Meblowych w Expo Arena w Ostródzie. Stoisko grupy IMS, która po raz pierwszy od kilku lat zaprezentowała w Ostródzie produkty swoich czterech marek, między innymi Etap Sofa. Fot. Beata Michalik

42. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych odbędzie się od 8 do 11 września w Expo Arena w Ostródzie. Zaprezentowane zostaną przede wszystkim nowości meblowe. W ramach imprezy odbędzie się również Warmia Mazury Design Festival oraz debaty dotyczące aranżacji wnętrz.

Różnorodność firm gwarantuje niezwykle atrakcyjną ofertę, z jaką będzie można zapoznać się podczas MTM. Targi cieszą się równie dużym zainteresowaniem zwiedzających – już wiadomo, że wybiera się na nie wiele misji handlowych z Gruzji, Hiszpanii, Niemiec i Skandynawii, a także firmy z Litwy, Rosji, Łotwy i Estonii.

Debaty wnętrzarskie

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Meblowych będzie urozmaicona wieloma dodatkowymi wydarzeniami. Jednym z ich jest szereg paneli dyskusyjnych, poruszających tematy istotne dla wszystkich związanych z branżą meblową, takich jak np. najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz (porównanie tendencji polskich i światowych), stworzenie marki w branży meblowej, Krajowy rynek mebli - boom czy recesja? czy sprzedaż mebli przez Internet.

Warmia Mazury Design Festival

Kolejny raz targom towarzyszyć będzie Warmia Mazury Design Festival pod nazwą Strefa Polskiego Wzornictwa. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala na zaprezentowanie swoich pomysłów i osiągnięć projektantom sztuki użytkowej. Impreza ta z roku na rok przyciąga coraz więcej zarówno uznanych jak i początkujących twórców – w tym roku przewidziana liczba wystaw promujących odważne rozwiązania z zakresu wyposażenia wnętrz jest jeszcze większa. Wejście do Strefy będzie otwarte, każdy odwiedzający będzie mógł zapoznać się z pracami i podyskutować z ich autorami.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!