REKLAMA

Warszawski showroom mebli kuchennych ZAJC

Redakcja Archiconnect.pl | 23 cze 2017 10:00 0

Showroom marki ZAJC znajduje się w prestiżowym budynku Defabryka, przy
ul. Duchnickiej 3. Ten dobrze znany miłośnikom wysokiej klasy designu adres skupia
showroomy, sklepy i butiki wnętrzarskie.

Showroom posiada 230 m2 powierzchni, na której wyeksponowane są cztery modele kuchni. Wśród nich znalazł się najnowszy NY, który inspirowany jest klasycznymi amerykańskimi kuchniami. Spora ilość zastosowanych w nim stalowych elementów odcina się od grafitowego wykończenia szaf i wyspy. W nowym salonie nie mogło zabraknąć cieszącej się największą popularnością kuchni Z1. Model wyeksponowany został w białym błyszczącym lakierze i z blatem z najnowszego materiału Stone Italiana, który wiernie oddaje szlachetny rysunek marmuru Calacatta. Ukłonem w stronę klientów szukających tradycyjnych rozwiązań jest kuchnia Z5. Znajdziemy w niej frezowany fronty szaf wysokiej zabudowy oraz szafek wiszących, które lakierowane są w kolorze imbirowym. Natomiast dolne szafki pokryte zostały fornirem z naturalnego orzecha amerykańskiego i wyposażone w subtelne uchwyty.
W modelu Z2 prostą architektoniczną formę połączono z trzema rodzajami wykończeń.Najbardziej charakterystycznym elementem kuchni jest stalowy blat o grubości 8 mm, który zachodzi na boki wyspy. Dwa szerokie fronty wyspy wykończone zostały matowym lakierem w ciemnym odcieniu koloru pomarańczowego. Wysoka zabudowa pokryta została najnowszej generacji strukturalnym laminatem o podwyższonej odporności na ścieranie i mechaniczne uszkodzenia. Na miejscu można zapoznać się także z wieloma innymi rozwiązaniami oraz dobrać urządzenia AGD z oferty firmy Electro Atelier.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!