REKLAMA

Warszawskie Targi Designu "Wzory" – edycja specjalna „Wzory w ogrodzie“

Mariusz Golak | 17 cze 2014 09:03 0
Plakat WZORY W OGRODZIE.jpg

Warszawskie Targi Designu "Wzory" to impreza, której celem jest promocja polskiego wzornictwa. 21 czerwca br. w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Warszawie odbędzie się ich specjalna edycja – targi "Wzory w ogrodzie".

W warszawskim Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego zaprezentują się twórcy designu ogrodowego. Organizatorzy pokażą między innymi meble ogrodowe oraz stosowane na zewnątrz oświetlenie. Ale nie tylko. Znajdzie się tu również miejsce na przydomowe szklarnie, donice, hamaki, huśtawki, a nawet grille, czyli wszystko to, bez czego nie wyobrażamy sobie pięknego i funkcjonalnego ogrodu. W czasie targów będzie można także spróbować ekologicznej kuchni i kupić specjalnie wyselekcjonowane nowalijki, gdyż organizatorzy "Wzorów w ogrodzie" zakładają, że impreza ma łączyć miłe z pożytecznym, wypoczynek z okazją do udanych zakupów.

Wydarzenia towarzyszące targom "Wzory w ogrodzie":

Warsztat 5Rytmów

- o godzinie 16 odbędzie się warsztat prowadzony przez Joannę Hussakowską, ktorego celem będzie praktyka ruchu gwarantującego relaks, odświeżenie umysłu i radość. 

Warsztat świadomości ciała

- o godzinie 11.30 Urszula Skośkiewicz, właścicielka Warszawskiego Studia Tańca, wraz z zespołem zaprezentuje taneczny performance w ogrodzie.

 Mikrohotele dla owadów

- Majka Skibińska poprowadzi warsztat i pokaz dla dzieci. Podczas nich pokaże, jak wykonać schronienie dla pożytecznych owadów i objaśni dzieciom ich znaczenie.

 Warsztat ceramiczny

- w godzinach 11-16 warsztat dla dzieci poprowadzi Agata Wiślińska z pracowni ceramicznej Luka. 

 Plener rzeźbiarski i pokaz rzeźbienia w glinie

- prezentacja w ramach projektu "Szumilas dla Warszawy".

 Warsztat zielarski

- Bazioła przeprowadzą warsztat zielarski na swoim stoisku.

Pszczelarium

- Agnieszka i Kamil, pasjonatka idei zrównoważonego rozwoju miast i miłośnik pszczół, pokażą szklany ul, razem z gośćmi pomalują ule i opowiedzą, jak założyć... miejską pasiekę.

 

 

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!